5982 Likes
ติดตามผลงาน : https://www.facebook.com/snoopkingclub.
Source Link
5982 Likes
ติดตามผลงาน : https://www.facebook.com/snoopkingclub.
Source Link
Cookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
ฟังมาตลอด10กว่าปีที่ผ่านมา ผมยกให้คุณคืออีกตำนานของrap เพราะผมรู้จักพี่พอๆกับพี่อิลเลยสมัยนั้ยเพลงเเร็พมีเเต่เพลงดีๆ ไม่เหมือนทุกวัน
ผมโสดมา15ปีแล้วครับฝากบอกแฟนเก่าคนเสื้อแดงมึงพากันไปสะอีตอแหล
คิดถึง สมัยก่อนเลย ติดตามอยู่เสมอครับ❤
มานั่งฟังเพลงSNOOP
KING ที่สวนสาธารณะรุกชาติตรงป้ายสีน้ำเงินกำแพงสวนสาธารณะสวนรุขชาติชาติท่าม่วง อำเภอท่าม่วง จังหวัดกาญจนบุรี
ผมอุ้มเจ้อุ๊ย3ใว้ในอ้อมกอดผมขึ้นบนยานUFOขึ้นไปบนดาวสีดำ คงมีความสุขมากครับ
03.56 22/08/23 ❤
🔥🔥🔥
ยังฟังอยู่น้ะคับ ขอบมากเพลงนี้
ถ้าหากพี่อ่าน อยากให้พี่รู้ว่าจะกีปีผมก็ยังฟังอยู่นะครับ
สวัสดีครับสหาย
💙
MY SLOW DANCE
ความทรงจำกับเพลงsnoop king ก็เยอะอยู่นะ🥴
น้องนัด
คิดถึงตอนมอต้นมากครับ❤
2022
2022แล้วและผมจะเดินต่อไป💚
2022 🥰
กลับมาฟังอยุ่ครับ
สุดจัด
2022
❤️
สวัสดีจ้าชาวสิงห์บลูส์ยังไม่นอนอีกก็จะได้รู้ว่าเรา